Види доставки

Доставка за допомогою "Нової пошти"

Ви можете забрати замовлення в будь-якому відділенні "Нової пошти" в вашому населеному пункті. Для отримання вам потрібно буде пред’явити документ, який посвідчує особу. 

Доставка за допомогою "Укрпошти"

Якщо в вашому населеному пункті немає відділень "Нової пошти", ми можемо передати замовлення "Укрпоштою". В такому разі термін доставки буде дещо довшим

Самовивіз

Ви можете забрати замовлення в нашому офісі в м. Луцьку за адресою: вул. Карбишева, 2, оф. 342, перед приходом обов’язково повідомивши менеджера, відповідального за замовлення.

Доставка в інші країни

Можлива доставка в інші країни, зокрема, Росію. Умови доставки в інші країни обговорюються індивідуально, при оформленні замовлення.

 

Види оплати:

Накладним платежем на "Новій пошті"

Ви можете оплатити замовлення накладним платежем у відділенні "Нової пошти", крім вартості замовлення і доставки, вам потрібно буде оплатити 2% від суми замовлення за переказ коштів за накладним платежем.

Передоплата на розрахунковий рахунок

При здійсненні передоплати вам не потрібно буде оплачувати додаткові кошти за доставку грошей, як при накладному платежу. Реквізити для передоплати будуть надані вам менеджером, який відповідає за замовлення