Вишивка на замовлення

   Машинна вишивка на замовлення сьогодні є одним з найбільш привабливих способів створення стильного одягу та аксесуарів, спецодягу з фірмовим логотипом, одягу для дітей, церковного одягу та атрибутики з вишивкою, а також сувенірної текстильної продукції.

   Межі складності малюнка, що наноситься на тканину, в разі використання машинної комп'ютерної вишивки немає. Весь процес створення вишивки автоматизований. При цьому під замовлення доступна як вишивка гладдю, так і вишивка хрестиком.

   Машинна вишивка на замовлення може бути використана не тільки на етапі пошиття одягу, коли вишивка наноситься на деталі крою, але і в якості заключного елементу для надання виробам унікальності та автентичності.

 

Ми пропонуємо

вишивку на замовлення оптом: 

на жіночому і чоловічому одязі (футболках, майках, сорочках, толстовках, сукнях, джинсах)
на молодіжному та дитячому одязі
на верхньому одязі (пальто, куртках, плащах)
на бейсболках, кепках, шапках
на домашньому текстилі (вишивку подушок, рушників, постільної білизни, халатів)
логотипів та емблем на одязі
вишивку на трикотажі
на ресторанному текстилі (серветках, скатертинах, уніформі)
на декоративному текстилі (пледах, шторах, фіранках)
православну вишивку на церковній атрибутиці та одязі

виготовлення шевронів і нашивок (під замовлення)

Альтернативою вишивці по тканині є використання вишитих нашивок. У нас ви можете замовити:

нашивки на футболки та інший одяг
військові нашивки і шеврони
нашивки на форму і спецодяг
нашивки на дитячий одяг
спортивні та брендові нашивки
нанесення логотипів методом вишивки

машинна вишивка на замовленнявишиті логотипи на замовленнякомп'ютерна машинна вишивка оптом

Як ми працюємо

1. Приймаємо заявки на виготовлення вишивки в телефонному режимі (МТС 0956545310, Київстар 0979100770) або на ел. пошту opt@vyshyvanka.net

2. Оцінюємо отриманий макет вишивки або створюємо дизайн під ваше замовлення. При потребі, виготовляємо зразок вишивки, після чого затверджуємо макет.

3. Визначаємо ціну за тираж, терміни виготовлення та укладаємо договір.

4. Приймаємо матеріал-основу для нанесення вишивки: готові вироби або деталі крою. Виготовляємо вишивку по затвердженому макету.

5. Отримуємо підсумкову оплату за виконану роботу.

6. Упаковуємо і відправляємо перевізником (Делівері, Нова Пошта) ваше замовлення.

Вимоги до макету

Готовий до роботи макет повинен бути в форматі EMB, DST.
Для створення дизайнерського макету нашими фахівцями, слід надати нам малюнок бажаної вишивки, зроблений в одній з графічних програм (Corel, Photoshop), у форматі JPG із розширенням більше 300 dpi.
Додатково слід вказати точні розміри вишивки, список використовуваних кольорів ниток, опис основи, на яку буде наноситися вишивка, обсяг тиражу.

Комп'ютерна вишивка на замовлення - Ціна

Вартість машинної вишивки залежить від багатьох факторів: величини і складності малюнка, колірної гами, вимог до ниток для вишивки, типу матеріалу і виробів, на які наноситься вишивка, площі і форми вишивки, величини замовлення і термінів його виготовлення.


Переваги роботи з нами


Оптимальне співвідношення ціна-якість. Наша компанія прагне до дотримання балансу між ціною послуги вишивки та її якістю (у вигляді максимального зменшення першого без втрат у другому). І ми можемо собі це дозволити, так як є безпосереднім виробником.

Дотримання обумовлених термінів нанесення вишивки, виготовлення нашивок, шевронів. Час - гроші, і ми з повагою ставимося до кожної хвилини нашого клієнта.

• Розробка проекту вишивки, логотипу, нашивки нашими дизайнерами. Вам абсолютно не потрібно самостійно шукати досвідченого фахівця зі створення логотипів, лейб, візерунків вишивки. Наші дизайнери зроблять свою роботу на найвищому рівні.

• Виготовлення тестового зразка вишивки. Ще до запуску партії в роботу ви зможете переконатися в тому, що майбутній продукт буде повністю відповідати вашим вимогам.

• Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволить реалізувати навіть саму сміливу ідею в кращому з можливих варіантів.

 

Замовити послуги машинної вишивки оптом ви можете, звернувшись за контактним номером (МТС 095 654 5310, Київстар 097 910 0770) або написавши на ел. пошту opt@vyshyvanka.net